FORUMUL ELECTRONISTILOR

Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
mesersmith
mesersmith
mesersmith
Administrator
MESAJE : 2742
MEMBRU DIN : 18/09/2017
LOCATIE LOCATIE : Calarasi
PROFESIE : Electronist, programator baze de date

#1INFORMATIV Software atelier depanare

Sam Oct 07, 2017 8:48 pm
Nu stiu unde s-ar potrivi acest topic si nu vreau sa gresesc, deja am fost amenintat ca voi fi dat afara din tara.

Asadar, voiam sa va intreb daca folositi vreun soft de gestiune a clientilor, a aparatelor intrate in service, a stocurilor, etc.
Ma intereseaza acest aspect pentru ca dezvolt o astfel de aplicatie de ceva vreme, aplicatie ce cuprinde mai multe module si pe care o tot imbunatatesc in functie de lucrurile pe care le intampin in activitatea asta. Si ma gandeam ca poate pot imbunatati aplicatia si cu ajutorul vostru si al experientei voastre.

Softul deja este foarte complex in sensul in care are module de clienti, furnizori, stocuri componente, baza de date cu ecrane, componente ale aparatelor, trimitere automata sms, etichetare automata, etc.
Am vrut sa fac un video cu modul in care functioneaza, insa nu am gasit niciun soft in care sa pot blura numele si numerele de telefon ale clientilor. Nu de teama colegilor, ci de teama indexarilor Google.


cipri_mury
cipri_mury
cipri_mury
Membru avansat
MESAJE : 188
MEMBRU DIN : 02/06/2017
LOCATIE LOCATIE : Arad

#2INFORMATIV Re: Software atelier depanare

Mar Oct 24, 2017 9:31 am
Foarte interesant.Sa speram ca in curand veti rezolva problema cu care va confruntati iar apoi sa prezentati totul detaliat. Suspect
Succes! Sad


mesersmith
mesersmith
mesersmith
Administrator
MESAJE : 2742
MEMBRU DIN : 18/09/2017
LOCATIE LOCATIE : Calarasi
PROFESIE : Electronist, programator baze de date

#3INFORMATIV Re: Software atelier depanare

Mar Oct 24, 2017 1:06 pm
Pai nu prea am cum sa fac asta, doar sa fac o copie aplicatiei, s-o golesc de continut si s-o filmez cu vreun soft de captura.
Insa nu se va mai vedea cum lucreaza, daca nu este populata cu date.


Continut sponsorizat
Continut sponsorizat

#4INFORMATIV Re: Software atelier depanare



Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum