FORUMUL ELECTRONISTILOR

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
mesersmith
mesersmith
mesersmith
Administrator
LOCATIE LOCATIE : Calarasi
PROFESIE : Electronist, programator baze de date

#101in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Vin Noi 03, 2017 8:01 pm
Dane, cand ai timp, uita-te nitel prin codurile alea si vezi poate gasesti cateva chestii care sunt peste mana.
Una este cea de care-ti mai spuneam eu candva, cum ca daca faci un post nou, ti-l pune ultimul in mesaje active, dar daca se raspunde la el, il pune asa cum trebuie, adica primul.
A doua ar fi ca butonul de subiecte active ale zilei, sa nu fie ale zilei, ci doar subiecte active. Pentru ca daca nu intri o zi, tot ce s-a scris ieri nu mai vezi decat daca iei la mana fiecare subforum. Cand apesi pe el ar trebui sa apara toate subiectele active, chiar si cele inchise, din ultimele nu stiu cate zile. Pe un alt forum era setat 7 zile, altul avea 15 zile.

Si ar mai fi si povestea cu topicul cu soft blocat dupa ce se posteaza softul, pentru ca arata groaznic un post cu link-ul frumos pus de download si apoi o mie de multumesc-uri insirate.
Asta mai ales cu cat vad ca ai pus buton special de multumesc. Oricine poate apasa acel buton, n-ar mai trebui incarcate topicurile cu multumiri.

DANIEL
DANIEL
DANIEL
Fondator
LOCATIE LOCATIE : Bucuresti
PROFESIE : Electronist

#102in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Sam Noi 04, 2017 12:17 am
OK o sa vad ce pot face ,trebuie sa fac coduri pentru ca in PA nu am acele setari ale perioadei cat pot fi vizibile subiectele.

Educaţia este ceea ce rămâne după ce ai uitat ceea ce ai fost învăţat în şcoală!
yokoono
yokoono
yokoono
Membru avansat

#103in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Dum Dec 03, 2017 1:44 pm
Nu stiu cum o fi la altii (poate au alta metoda) dar pentru mine a fost foarte greu sa caut in arhiva de binuri un bin care ma intereseaza. Sunt, daca nu ma insel, in ordinea cand au fost postate pe forum. Ar fi fost mai usor de cautat daca ar fi fost grupate pe PRODUCATOR. Toate binurile de la un producator tv in folderul lui. Am nevoie de un bin de Grundig deschid folderul Grundig si caut acolo. Nu iau toate paginile "la mana". Tin sa precizez ca functia de cautare nu a functionat. Cam mult de munca pentru rearanjare dar cred ca merita.

DANIEL
DANIEL
DANIEL
Fondator

#104in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Dum Dec 03, 2017 4:43 pm
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Va salut,aveti cautare personalizata in indexul forumului ,am facut special acest sistem de cautare gen google,treceti  denumire tv.placa de baza etc si va apare o pagina cu tot ce se gaseste pe forum legat de ce cautati.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Educaţia este ceea ce rămâne după ce ai uitat ceea ce ai fost învăţat în şcoală!
yokoono
yokoono
yokoono
Membru avansat

#105in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Dum Dec 03, 2017 4:59 pm
Probat. Ma duce la o pagina Google nu la ce este pe forum legat de subiectul respectiv. Am vrut sa caut un bin pentru LG (la sectiunea cu binuri) si a trebuit sa caut, pe rand, in toate paginile. Daca am dat sa caute, la sectiunea respectiva, LG nu a gasit nimic cu toate ca exista un bin. Am si eu niste binuri puse in foldere, dupa producatorul tv. Vreau un bin de Toshiba deschid folderul dedicat si caut.

DANIEL
DANIEL
DANIEL
Fondator

#106in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Dum Dec 03, 2017 5:04 pm
ce anume cautati/scrieti aici

DANIEL
DANIEL
DANIEL
Fondator

#107in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Dum Dec 03, 2017 5:10 pm
ia uitati pe acea pagina google ce am gasit 10 pagini despre softuri lg
e deajuns sa scrieti soft lg si apare ,acea pagina google este a forumului nu google
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

yokoono
yokoono
yokoono
Membru avansat

#108in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Dum Dec 03, 2017 6:16 pm
Este mai pe ocolite asa. Mi-ar fi placut sa fie...ca la concurenta. Dar nu-i problema. Asta sa fie impedimentul.

DANIEL
DANIEL
DANIEL
Fondator

#109in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

la data de Dum Dec 03, 2017 7:50 pm
ORICE SUGESTIE ESTE BINEVENITA. VOI VEDEA CE POT FACE CAND MA INTORC

Continut sponsorizat
Continut sponsorizat

#110in progres Re: SUGESTII DE IMBUNATATIRE A FORUMULUI !

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum